Sypialnia w stylu glamour

Rozpoczynając aranżację sypialni warto na samym początku wybrać tonacje oraz kolorystykę w jakiej ma ona się prezentować. W tym pomieszczeniu idealnymi kolorami będą odcienie różu, fioletu oraz czerwieni. Pozwolą one nadać sypialni zmysłowości oraz beztroski. Decydując się na wnętrze w stylu glamour niewątpliwie odpowiednim kolorem będą odcienie amarantu, który sprawi, że sypialnia przemieni się w miejsce czarujące i przede wszystkim nastrojowe. Dodatkowo aby uniknąć przesytu tym kolorem można go połączyć z lekkimi odcieniami beżu, czy kremowymi ozdobami.

Takie połączenie sprawi z kolei, że sypialnia będzie miała wygląd gustowny oraz dopełni jej charakter, a co najważniejsze wpłynie także na przyjemny i swobodny sen. Oprócz tego sama nazwa wnętrze w stylu glamour to nie tylko wyznacznik barw to także gustowne połączenie prostoty z elegancją i ozdobami wieńczącymi cały charakter. Samo łóżko powinno być duże, ale zarazem wyglądające estetycznie i przede wszystkim w jasnym kolorze. Obok powinna znaleźć się bez względnie szafka oraz wieczorna lampka w dość geometrycznym kształcie.

Aby zachować przestrzeń w takim wnętrzu należy unikać także większej ilości mebli, zbyt wielu dodatków, ponieważ może to zmienić sypialnie w ciasne i przytłaczające miejsce. A ma być zupełnie odwrotnie. Jako doskonały dodatek mogą posłużyć zwiewne firanki w oknach w kolorystyce ścian, również łóżko może zostać udekorowane jakąś lekką, satynową narzutą. O odpowiedni zapach natomiast można zadbać za pomocą świeczek.

Dodaj komentarz