Girlandy świetlne

Często zastanawiamy się nad prostym rozwiązaniem, które pozwoli wyzwolić w pomieszczeniu bardziej przytulną i klimatyczną atmosferę. Istnieje kilka rozwiązań a jednym z nich sa girlandy świetlne. Jest to niecodzienna forma oświetlenia, stanowiąca bardzo interesujący element dekoracyjny. Są to kolorowe kule z bawełny, podświetlane od środka, zgrupowane w łańcuchu. Ponieważ dostępna jest bardzo szeroka gama kolorów i rozmiarów, można spośród oferowanych na rynku wzorów wybrać taki, jaki będzie pasował do aranżowanego pomieszczenia. Dzięki tak dużemu wyborowi można je zastosować zarówno w kuchni, w sypialni jak i w pokoju dziecięcym.

Aranżacja zależy tylko i wyłącznie od pomysłu a można ich użyć także jako elementów dekoracyjnych tylko z określonej okazji. Można na przykład kolorową girlandę świetlną ułożyć w kominku, gdzie będzie imitowała płomień. Można użyć ich jako świątecznej dekoracji, opleść schody, komodę, rozwiesić w ogrodzie lub w innym, dowolnym miejscu w mieszkaniu. Girlandy świetlne często wykorzystywane są jako ozdoba rozmaitych uroczystości, szczególnie tych organizowanych w plenerze. Doskonale sprawdzają się jako ozdoby ślubne lub podczas imprez dla dzieci. Każda taka girlanda składa się z około trzydziestu kul w różnych kolorach.

Wykonane są one z impregnowanej bawełny a zamocowane są na 240 centymetrowym sznurze. Istnieje wiele wariacji kolorystycznych. Można użyć spokojnych, stonowanych kolorów ale także odważniejszych, bardziej soczystych i wyrazistych, które nadadzą wyjątkowy charakter każdemu pomieszczeniu.

Dodaj komentarz